Луцьк Live

   

25 квітня 2017
10:42 - Nadiia Babynska Virna новини від ініціативи #насудзадоступ нами вже профінансовано два судових позови щодо доступу до інформації від Нафтогаз України -...

новини від ініціативи #насудзадоступ
нами вже профінансовано два судових позови щодо доступу до інформації від Нафтогаз України - Naftogaz (Tanya Kozyreva)та Волинська обласна рада (Yurii Horbach). завдяки мега-крутим юристам з Платформа прав людини судові позови написані, а завдяки вам - судові збори сплачені)

чекаємо результатів і маємо ще гроші на судовий збір! нагадую правила:

...

- журналіст чи активіст звертається до мене листом на [email protected] або тут повідомленням в фб щодо планів судитись. наголошую, що ми підтримуємо позови від фізичних осіб і я не буду витрачати кошти благодійників на сплату величезного судового збору тільки тому, що якась ГО хоче для піару судитись від свого імені! якщо потрібна допомога юристів, то Платформа прав людини допоможе з позовом.

- я раджусь з тими, хто створив фонд, щодо фінансування цього судового збору і пересилаю гроші журналісту, активісту. кожен судовий позов має конкретного благодійника (якщо він бажає, то його ПІБ оприлюднюється)

- журналіст чи активіст мають надати копію квитанції щодо сплати судового збору за позовом про захист права на доступ до інформації

- журналіст має повідомляти про хід справи в фб чи в своїх ЗМІ чи як вважає за потрібне (добре, коли з хештегом #насудзадоступ )

- сподіваюсь, журналіст виграє справу, отримує відшкодування судових витрат, а тоді гроші повертаються в копілочку)

увага! з моменту відмови не має пройти більше півроку!

( Nadiia Babynska Virna )

24 квітня 2017

23 квітня 2017

22 квітня 2017

21 квітня 2017
Найактуальніші новини Луцьк та Волинської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Луцьк, репортажі з місця подій Луцьк, економіка Волинської області, політика Луцьк , культурне життя, спорт в Луцьк.