Луцьк Live

   
13:15 - Народний контроль Прості українці не мають грошей на купівлю землі, - Добродомов «Народний контроль» категорично проти скасування мораторію на прода...

Прості українці не мають грошей на купівлю землі, - Добродомов

«Народний контроль» категорично проти скасування мораторію на продаж землі.

Про це в програмі «Наслідки з Орловською та Головановим» на телеканалі NewsOne TV заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Dmytro Dobrodomov

...

«У трьох областях Полісся – Житомирській, Рівненській і Волинській – було проведено соціологічне дослідження. Виявилося, що 62% керівників та власників сільгосппідприємств не мають коштів, щоб купувати землю. Ще 21% планують це зробити лише через 5-10 років (якщо ринок земель запровадять зараз). 13% не планують купувати взагалі. В сумі маємо 96% аграріїв, які не зможуть отримати землю у власність», – сказав нардеп.

#Добродомов додав, що відміна мораторію на продаж землі призведе до продажу землі Транснаціональним компаніям та олігархам.

«Замість того, аби провести перемовини щодо земельної реформи з простими людьми, фермерами, влада діє на догоду #МВФ. Влада йде до МВФ з протягнутою рукою за грошима, які самі ж потім розкрадуть. А розраховуватися за це будуть прості українці. В Україні ж землю можуть скупити хіба декілька олігархічних сімей», – констатував він.

http://nkontrol.org.ua/prosti-ukra%D1%97nci-ne-mayut-grosh…/

#народнийконтроль #народний_контроль

( Народний контроль )

29 травня 2017

28 травня 2017

27 травня 2017

26 травня 2017

25 травня 2017
Найактуальніші новини Луцьк та Волинської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Луцьк, репортажі з місця подій Луцьк, економіка Волинської області, політика Луцьк , культурне життя, спорт в Луцьк.