Львів’яни просять продовжити курсування автобусних маршрутів увечері. Що кажуть у місті

30 листопада 2022 00:40:39    

«Твоє місто» розпитало львів’ян за курсування громадського транспорту увечері та чи потрібно продовжити їхню роботу після того, як комендантську годину змістили на годину вперед.

Львів’яни просять місцеву владу продовжити курсування автобусних маршрутів увечері. Зі слів мешканців, додому увечері дістатися складно, адже автобуси можуть взагалі не курсувати у вечірній час, після 20:00. Багато з них змушені викликати таксі або ж йти пішки, якщо громадського транспорту нема. 

Читайте також: Чи може зменшити Львів кількість трамваїв задля економії електроенергії 

«Людям, які працюють в центрі, важко добиратися. Не кожен має гроші на таксі. Було б непогано від готелю «Львів» випускати транспорт на маршрути трохи довше», – сказала львів’янка Оксана у коментарі Tvoemisto.tv.

Місцева мешканка Юлія додає, що складно також доїхати з вулиці Угорської до центру міста після 20:00, адже автобуси дуже рідко курсують. Максимум – до 20.30.

Натомість комендантську годину у Львові скоротили і триває вона з 00:00 по 05:00.

«Комендантську годину змістили на годину. Я користуюсь трамваєм №9 і було б добре, якби продовжили, адже я пізно їду з роботи. Доводиться на таксі їхати або ж йти пішки. Я вважаю, що останній маршрут повинен курсувати хоча б до 23.00 години», – каже мешканець Львова Владислав.

У коментарі Tvoemisto.tv керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів повідомив, що, зі слів перевізників, нема можливості продовжити рух громадського транспорту увечері. Певні рейси підтягнули до 21:00, зокрема автобуси маршрутів №14, №23, №25. 

«Ми зобов’язували перевізники курсувати довше, однак, за їхніми словами, нема можливості продовжити рух громадського транспорту увечері. Відповідно, якоїсь можливості до фінансування у міста немає. Кошти обмежені, і ця ситуація впливає як і на здатність бюджету забезпечувати довший рух транспорту, так і на фінансову здатність перевізників оплачувати пізню роботу», – зазначив він. 

Керівник управління транспорту ЛМР додав, що після скорочення комендантської години у Львові низка маршрутів ЛКП «Електротранс» почали курсувати до 21:30 (останнє відправлення), ті, що їдуть до вокзалу – до 22:00. Роботу громадського транспорту комунального АТП-1 продовжили до 21:00 (останнє відправлення). 

Нагадаємо, на Львівщині визначили інвестора (оператора), що за свої кошти закупить валідатори для впровадження електронного квитка і встановить їх у приміські та міжміські автобуси, які курсують в межах області. Хто впроваджуватиме е-квиток на Львівщині і до чого тут російське обладнання – читайте тут.

 

Антоніна Костик

Відео: Твоє місто

_______________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS