Скандал в сенаті! Перейшла на крик – прем’єр Італії не стрималась: все для України. Чули всі! 4

25 березня 2023 09:15:55    

Прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні під час виступу в Сенаті в середу, переходячи на крик, пояснила депутатці партії “Рух 5 зірок” важливість подальшої підтримки України.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Мелоні відповіла депутатці Елізі Скутеллі, яка порушила можливість “зупинитись” у підтримці України.

“А може, пані депутатко, ви скажете це Путіну? Я здивована, що ви говорите це нам. Чому? Це ж, напевно, є зрадою нашої позиції. Бо це означає, що ми схвалюємо вторгнення в Україну. Бо якщо ми зупинимося – то ми даємо згоду, називаймо речі своїми іменами, ми схвалюємо вторгнення в Україну!” – наголосила італійська прем’єрка.

Вона додала, що для неї є лицемірним плутати слова “вторгнення” й “мир”, і наголосила, що Рим не повинен схвалювати вторгнення в Україну.

“Це не означає не працювати над мирним планом або над вирішенням конфлікту. Але чи ви думаєте, що комусь подобається війна? Думаєте, комусь подобається? Ні! Але ситуація трохи складніша, ніж каже пропаганда, коли йдеться про ідеальний мир”, – підкреслила Мелоні.

Прем’єрка Італії далі торкнулась теми миру в Україні, зазначивши, що для будь-яких переговорів потрібно вимагати від Росії припинити бойові дії і вивести війська з території України.

“Чи ви вважаєте, що потрібно віддавати Москві  території, які вона окупувала і на яких вона провела “референдум” про самовизначення? Чи ні?  Ось те, що я хотіла би почути, якщо ми всерйоз говоримо про мир. Інакше ви робите пропаганду ціною суверенної нації, вільного народу і міжнародного права, і це безвідповідально”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше Джорджія Мелоні заявила, що її новий уряд буде пронатівським і повноправною частиною Європи.

Її заява прозвучала після того, як її союзник по коаліції Сільвіо Берлусконі знову висловив свої симпатії до російського диктатора Володимира Путіна і звинуватив президента України Володимира Зеленського в розв’язуванні війни, пише Reuters.

Мелоні заявила, що будь-яка партія, яка не згодна з її лінією зовнішньої політики, не повинна входити до складу уряду.

“Італія з нашим урядом ніколи не буде слабкою ланкою на Заході”, – сказала вона.

Мелоні захищала Україну з тих пір, як в лютому Росія почала повномасштабне вторгнення, і підтримувала західні санкції проти Москви.

“В одному я була, є і завжди буду чітка. Я маю намір очолити уряд з чіткою і недвозначною зовнішньополітичною лінією. Той, хто не згоден з цим наріжним каменем, не може бути частиною уряду”, – сказала вона.

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі є давнім другом Путіна. Ііталійське видання LaPresse опублікувало два аудіозаписи з його виступу перед депутатами своєї партії “Вперед, Італіє” у нижній палаті парламенту. У першому аудіозаписі він розповів, що знову зв’язався з Путіним і обмінявся з ним “приємними листами” і подарунками.

У другому аудіозаписі Берлусконі заявив, що Україна нібито провалила “мирну угоду 2014 року”, яка була розроблена, щоб “покласти край війні в Донецькій і Луганській областях на сході України”.

Повторюючи звинувачення Путіна, які були відкинуті Україною, Берлусконі сказав, що Зеленський нібито значно погіршив ситуацію, коли прийшов до влади в 2019 році.

Берлусконі також повторив твердження, що Путін піддався внутрішньому тиску і вторгся в Україну тільки для того, щоб створити новий уряд “з порядних людей зі здоровим глуздом”.

Після того як був опублікований перший запис, партія “Вперед Італіє” заявила, що погляд Берлусконі на війну “відповідає позиції Європи і Сполучених Штатів”.

Опозиціонери звинуватили Берлусконі в підриві довіри до Мелоні. “Коментарі Берлусконі дуже серйозні і несумісні з позицією Італії та Європи”, – сказав лідер лівоцентристської Демократичної партії Енріко Летта.

The post Скандал в сенаті! Перейшла на крик – прем’єр Італії не стрималась: все для України. Чули всі! 4 appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS