Десант в Придністров’ї? Прямо посеред ночі: фатальний план Кремля викрито – ЗСУ на підході. За сигналом!

25 березня 2023 09:45:19    

На аеродромі під Тирасполем зафіксували роботи з ремонту та модернізації аеродрому. Їх проводять для того, аби з’явилася можливість садити літаки вночі, – передає Defense Romania.

Поки Росія прискорює дестабілізацію Молдови, уряд у Кишиневі уважно стежить за тим, що відбувається в невизнаному Придністров’ї. Російські окупаційні війська можуть розморозити там конфлікт, аби заблокувати проєвропейський шлях країни.

Придністров’я географічно ізольоване від Росії. Невизнана республіка розташована між Молдовою та Україною. Тому на початку повномасштабного вторгнення існували серйозні побоювання щодо можливості нападу з Придністров’я та з’єднання з російською армією через Одесу. Проте тепер цей сценарій більше не є неминучим ризиком.

Варто зазначити, що в середині лютого, коли в Кишиневі була зірвана спроба державного перевороту, міністр закордонних справ Ніку Попеску підтвердив сценарій перекидання російської авіації до Кишинева. Молдовський чиновник тоді заявив, що одним із заходів, які розглядаються для захисту аеропорту, є знищення або блокування злітно-посадкової смуги.

Своєю чергою, президентка аналітичного центру “Експерти з безпеки та глобальних питань” Анжела Гремада зауважила, що участь Придністров’я у війні проти України не вигідна лідерам сепаратистів, які усвідомлюють, що вони втратять багато економічних вигод.

Єдиний сценарій, за яким можна було б втілити у життя такий задум, – несподіваність. Проте повітряний простір перебуває під постійним контролем Повітряних Сил ЗСУ та НАТО, включно з літаками AWACS. Своєю чергою, молдавські військові можуть просто у бінокль спостерігати за тим, що відбуватиметься на аеродромі.

У реалізації минулого аналогічного плану Кремля мали взяти участь підрозділи 126-ої окремої бригади берегової оборони та 810-ої окремої бригади морської піхоти Росії. Обидва угруповання вже зазнали величезних втрат на війні в Україні.

The post Десант в Придністров’ї? Прямо посеред ночі: фатальний план Кремля викрито – ЗСУ на підході. За сигналом! appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS