Вже офіційно! Прямо на кордоні – сталось страшне: прикордонники відкрили вогонь. Прямо на Волині!

25 березня 2023 10:15:47    

На кордоні з Білоруссю в лютому 2023 року загинув боєць тероборони. У Державному бюро розслідувань розповіли, що трагедія трапилась орієнтовно о 2:00 25 лютого біля села Тур Ковельського району Волинської області. 
 
Про це повідомили представник відомства Руслан Ляшко. 

 
ДБР проводить розслідування загибелі бійця в межах кримінальної справи про порушення правил несення бойового чергування. 
 
Військовослужбовці за командою командира відкрили вогонь на ураження після повідомлення про появу невідомих осіб поблизу лінії кордону України з Білоруссю, 
– заявив директор територіального управління ДБР у Львові Руслан Ляшко.

За його словами, внаслідок обстрілу був поранений один з військових. Боєць помер дорогою до лікарні. 

Руслан Ляшко також розповів, що: ДБР вже допитало всіх свідків, наразі триває розслідування і вже призначені експертизи, результати яких допоможуть установити обставини події. 

Окрім того, у відомстві зазначили, що це єдине кримінальне провадження у львівському управлінні ДБР щодо порушення правил несення бойового чергування з 24 лютого 2022 року. 

Додаткових деталей про результати розслідування загибелі бійця у ДБР не розголошують, посилаючись на таємницю слідства. 

“Інша інформація містить таємницю досудового розслідування, і з метою забезпечення інтересів слідства доступ до такої інформації є обмеженим”, – заявили в ДБР. 

The post Вже офіційно! Прямо на кордоні – сталось страшне: прикордонники відкрили вогонь. Прямо на Волині! appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS