Кладуть штабелями! Відкрили вогонь по своїм – дика новина з фронту. Не залишили нікого – в спину!

29 травня 2023 22:15:36    

Відомо, що і без того невисокий рівень мотивації в окупаційної армії зменшується через втрати та загальне нерозуміння мети своїх дій. Тому військовому керівництву агресора доводиться застосовувати жахливі, середньовічні методи ведення війни, аби досягти незначних результатів.

Про це розповів командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко в ефірі одного з телеканалів.

Він пояснив, якою ціною російським військам вдається просування на дистанцію 10 – 15 метрів українською територію.

Федоренко наголосив, що противника не можна в жодному разі недооцінювати, адже серед нього є вмотивовані, зазомбовані особи, які готові стояти за ідеї свого вождя. Також росіяни мають чисельний склад досить вдало підготованих груп до вчинення ударно-штурмових дій. Однак загалом коефіцієнт корисної дії окупантів військовий оцінив на 3 бали з 10.

Серед російських військових достатньо потужно працює система примусу. Терористи не дотримуються жодних правил ведення війни, застосовують заборонені типи боєприпасів, а також не гребують смертельною розправою зі своїми військовослужбовцями, що відмовляються від вчинення ударно-штурмових дій, мають намір здаватися в полон чи не виконують поставлені командуванням завдання.

«Позаду них ставляться загороджувальні загони, які їх обстрілюють під час відступу, а також є певний контроль всередині груп перед тим, як вони висуваються для виконання бойових завдань», – розповів Федоренко.

До російських військових приставляють наглядачів, які слідкують і попереджують втечі із поля бою. Як тільки солдат починає бігти – вони стріляють, інколи роблять це показово. Подібна ситуація спостерігається і в регулярних військах агресора, і в ПВК “Вагнера”, і в групи “Шторм-Z”.

“Так противнику вдається забезпечувати так звані штурми, коли, аби просунутися на 10 – 15 метрів до позиції ЗСУ, ворог спокійно може покласти одну роту – це близько 150 осіб протягом 2 днів”, – розповів військовослужбовець.

Варто підкреслити, що мобілізаційний ресурс, який є у кожної країни, математично прораховується залежно від кількості дорослого населення. Однак фактичні цифри в Росії не збігаються з тим, що говорять кремлівські пропагандисти. Щоб залучити більше росіян на фронт.

 Про це заявив військовий експерт, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман.

За його словами, багато росіян виїхали за кордон, а більшість із тих, хто залишився в країні, не збираються служити в російській армії.

“Багатьох із нас перестало дивувати, що у РФ вербують людей в армію, з-поміж ув’язнених вербують людей, із депресивних районів, тих, у кого є якісь борги з іпотеки, з банківських рахунків, ще якісь, можливо, правопорушення та обіцяють погасити борги. Плюс Путін підписав розпорядження про те, що хто погодиться воювати за збройні сили Росії у війні проти України, можуть отримати за якимось пільговими процедурами російське громадянство”, — сказав Гетьман.

Він звернув увагу, що хоча у РФ математична мобілізаційна спроможність велика, а фактично складно мобілізувати навіть 300-400 тис. осіб.

“Це свідчить щонайменше про те, що ті люди, які потрапляють у російську армію, точно не мотивовані. І те, що відбувається в російській армії, на лінії фронту і в тилу, де ще в Росії залишилися якісь частини, говорить про дуже низький моральний дух цих людей”, — пояснив військовий експерт.

Олексій Гетьман нагадав, що в Росії запровадили електронні повістки, отримавши які, людина має прийти до військкомату протягом семи днів. Якщо вона не прийшла, то їй можуть заблокувати банківські картки, відібрати водійські права.

“Тепер з’явилося нове — родичам платять гроші за чоловіків, яких мобілізують. Найстрашніше, що багато хто в Росії погоджується. Така в них, мабуть, структура держави”, — зазначив він.

The post Кладуть штабелями! Відкрили вогонь по своїм – дика новина з фронту. Не залишили нікого – в спину! appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS